0212 253 04 82 telefon
Kurumsal
 Merhaba değerli okuyucumuz.. 
Gelişen teknoloji ile ve ülkemizde gün geçtikçe artan sanayileşmeden dolayı 
iş veren ve işçi sınıflarının bunlara bağlı olarak gösterilen sosyal veya pazarlama işletmemizde artışı ile faaliyet gösterilen mekanlarımızda oluşum sağlayan yüzey ve hava atmosferinin ferahlığı için bizde kendimizi bu işe adapte ettik..

 

Bu düşünceler ile sektörümüzde  branşımız üzerinde çalışmalar yapıp bir çok  iş yeri ve  kurumlarda aktif çalışmalar yaptık..

Işletmemizin ilk açılışını Bakırköy de yaptıktan sonra gün geçtikçe artan talep ve iş yoğunluğu nedeni ile Taksim bölgesine 1998 yıl itibari ile yeni yerimize geçtik..

Vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı artan potansiyel oranında kişilere iş güvenliği ve istihdamı sağlayarak hizmet kalitesini artırmak ve sizlere kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmeyi prensip edindik..

Çalışmalarımızda bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder..

Saygı ve sevgilerimiz ile selamlıyoruz..

Eray Temizlik ve İlaçlama Sosyal Hizmetler

İşletme müdürü Erdem AYDIN

ERAY GRUP Temizlik ve Sosyal Hizmetler.  Olarak sizlere vereceğimiz bu hizmet karşılığı sizlerin memnuniyeti ile gurur duyarak daha üstün hizmet anlayışı ve profesyonel bir kadroyla, sizlerin tercihi üzerine aşağıda belirtmiş olduğumuz alanlarda hizmet vermeye hazırız.